TOP 3 produkty od Petry, zakladatelky značky YAGE

Mou srdcovou záležitostí jsou 3 produkty: barevný balzám na rty, oční olej s phyto- retinolem a elixír Aqua Splash. Barevný balzám na rty vznikl pro mou devítiletou dceru Annu, která záviděla dospělým ženám, že mohou používat barvičky😊 Navrhla jsem pro ni tedy balzám, který je hojivý a zároveň dodává rtům vše, co potřebují, včetně přírodních pigmentů. Obsahuje ingredience jako murumuru, panenský kokosový olej, kakao, bambucké máslo, baobab, moringa, granátové jablko, kukui, jojoba, měsíček, ricinový olej, šípek, rýže, slunečnice, oliva, rozmarýn či vitamín E.

Mým druhým tipem je „Magický elixír s phyto-retinolem – omlazující olej na oční okolí“ Tento intenzivní olej obsahuje kombinaci 13 nejúčinnějších přírodních rostlinných olejů s 10 dalšími výživnými ovocnými a rostlinnými výtažky, vitamíny, minerály, fosfolipidy a esenciálními oleji. Nejdůležitějšími ingrediencemi jsou mimořádně účinný kosatec, řasy, plankton, bakuchiol (přírodní náhrada retinolu) a koenzym Q10, unikátní složení pak doplňují vzácné oleje, jako je cacay, borůvkový, brusnicový, rajčatový, olej z černého rybízu nebo arganový, které pronikají do hloubky a zásobují kožní buňky antioxidanty, vitamíny a esenciálními omega mastnými kyselinami.

Produkt Aqua Splash je díky využití opěvované kyseliny hyaluronové jasným třetím favoritem. Není ale kyselina hyaluronová jako kyselina hyaluronová! Naše je veganská a hlavně fermentovaná. To zaručuje vznik různých molekulárních velikostí, což znamená maximální podobnost s produkcí kyseliny hyaluronové, která probíhá v našem těle. Na rozdíl od laboratorní produkce kyseliny hyaluronové, při níž vznikají stejné velikosti molekul, má náš fermentovaný zázrak značnou variabilitu velikosti molekul, a může tak pronikat hlouběji do epidermis a zároveň i zůstat na povrchu pokožky. Je prostě účinnější jak uvnitř, tak i na povrchu. Aby toho nebylo málo, je toto sérum posíleno stabilním vitamínem C, který neoxiduje na vzduchu, a hlavně je ve vysoké koncentraci, takže pomáhá úspěšně bojovat s volnými radikály a poškozením způsobeným UV zářením.